Live Stream - Živý prenos

Vďaka viac ako 10-ročným skúsenostiam v oblasti živého vysielania sme získali znalosti a skúsenosti, ktoré vám a vašim hosťom zaručia maximálnu spokojnosť. Vieme zabezpečiť live-stream až do rozlíšenia 4K a vieme dokonca integrovať tlmočnícke zariadenia na bezproblémové viacjazyčné podujatia. Naše skúsenosti a odhodlanie poskytovať služby najvyššej kvality zaručujú, že váš živý prenos bude úspešný.

Prenájom Live stream

Pokiaľ ide o živé vysielanie, zverte ho do rúk profesionálov. Náš tím v agentúre Ideal Agency má bohaté skúsenosti a know-how, aby vaše podujatie bolo úspešné.

Postaráme sa o každý detail, od nastavenia až po zabezpečenie bezproblémového priameho prenosu, aby sme zabezpečili hladký priebeh vašej udalosti. Prenechajte technické záležitosti na nás.

Dokážeme sa postarať o podujatia všetkých veľkostí a poskytnúť až 8 pripojených kamier na špičkový živý prenos. Či už organizujete malú konferenciu, alebo rozsiahle podujatie, náš tím zabezpečí, aby ste svojmu publiku poskytli čo najlepší zážitok.

Vlastníme širokú škálu videokonferenčných zariadení vrátane kamier s vysokým rozlíšením, zvukových systémov a obrazoviek LED. Bez ohľadu na to, či organizujete malú videokonferenciu alebo rozsiahle virtuálne podujatie, náš tím s vami bude spolupracovať, aby vám poskytol riešenie na mieru, ktoré bude spĺňať vaše konkrétne potreby.

Nezáleží na tom, cez čo a kam potrebujete streamovať váš živý prenos, vieme zabezpečiť aj streaming do viacerých zdrojov naraz.

Naše referencie

Akú techniku potrebujete ?

Od jednoduchých po televízne kamery. Z našej ponuky si vyberie každý.

Na vaše menšie konferencie ponúkame kamery Panasonic s optimálnym pomerom cena/výkon.

Pre náročných máme v ponuke 4K televízne kamery s profesionálnym zoom-om. Vieme zabezpečiť aj profesionálnych kameramanov pre ten najdokonalejší zážitok.

V našom sklade nájdete aj profesionálne automatické kamery, ktoré je možné nastaviť nie len na natáčanie živého záznamu, ale aj video-konferencie

Napíšte nám

Odpovieme vám do 24 hodín.

[contact-form-7 id="126" title="Contact form 1"]